Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań?

Spokojnie masz do 30 dni na dostarczenie nam zwrotu Twojego zakupu bez podawania przyczyny.

Krok 1

Spakuj produkt

Krok 3

Poczekaj na potwierdzenie

Krok 4

Oznacz paczkę

Krok 5

Nadaj paczkę

Krok 6

Poczekaj na zwrot środków

1. Spakuj produkt:

Zapakuj produkt w oryginalne lub zastępcze opakowanie, w sposób zapewniający odpowiednią ochronę podczas transportu. Upewnij się, że dołączasz wszystkie akcesoria, instrukcje obsługi, montażu i dowody zakupu. Pamiętaj, że zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania, towar powinien być rozmontowany, w stanie niezmienionym – taki jak otrzymałeś, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego sprawdzenia jego cech i funkcji.

2. Wypełnij formularz:

Pobierz formularz odstąpienia od umowy. Wypełnij go dokładnie, podając swoje dane osobowe, numer zamówienia, powód zwrotu i preferowany sposób zwrotu środków (np. zwrot pieniędzy na konto bankowe lub inny) i prześlij na adres: bok@fajnekrzesla.pl

3. Poczekaj na potwierdzenie:

Po przesłaniu formularza dostaniesz potwierdzenie o przyjęciu Twojego zgłoszenia zwrotu, zawierające informacje dotyczące dalszego postępowania w procesie zwrotu.

4. Oznacz paczkę:

Dla szybszego procedowania zwrotów przez nasz magazyn oznacz paczkę jako ZWROT. Ułatwi nam to szybszy zwrot środków na Twoje konto.

5. Nadaj paczkę:

W ciągu 14 dni od zgłoszenia zwrotu odeślij paczkę dowolnym, wybranym przez siebie kurierem na adres naszego magazynu: fajnekrzesla.pl, Ul. Zagłoby 10, 27-400 Ostrowiec Św. Upewnij się, że zachowujesz dowód nadania paczki, który będzie potwierdzeniem wysłania i będzie przydatny w przypadku reklamacji.

6. Poczekaj na zwrot środków:

Środki zostaną zwrócone na numer rachunku bankowego podanego w formularzu zwrotu w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia zwrotu na nasz magazyn.