Złożone zamówienie możesz opłacić w dogodny dla siebie sposób:

PŁATNOŚĆ Z GÓRY

Płatność BLIK.

Natychmiastowa i wygodna metoda płatności – realizowana przez bezpieczny kanał płatności.

Płatność Autopay - natychmiastowe przelewy elektroniczne przez bramkę płatniczą.

Wygodna i bezproblemowa forma płatności przez operatora płatności internetowych Autopay - aktualnie operator obsługuje płatności 27 największych polskich banków. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Kupujący nie musi wprowadzać danych a realizacja płatności tym kanałem zajmuje tylko kilkanaście sekund.

banner_1215x200b_fa.png

Karty płatnicze.

Wygodna forma płatności przy użyciu kart płatniczych i kart kredytowych. Obsługiwana przez operator płatności internetowych firmę Autopay. Po wyborze tej metody płatności zostają Państwo przekierowani na bezpieczną stronę naszego partnera celem finalizacji transakcji.

Przelew tradycyjny.

Tradycyjny przelew bankowy lub internetowy bezpośrednio z Państwa konta na konto naszej firmy. Po złożeniu zamówienia na stronie i wyborze tej metody płatności otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zamówienia i nr naszego konta bankowego na które należy dokonać płatności. Przelew należy wykonać w terminie do 5 dni od dnia złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym zostanie wysłane potwierdzenie i przystąpimy do realizacji zamówienia.

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Dogodna forma płatności dla tych klientów, którzy chcą opłacić swoje zamówienie gotówką u kuriera przy odbiorze przesyłki. Maksymalna kwota zamówienia z tą formą płatności wynosi 5000 zł.

 

ZAKUPY NA RATY 0% w ALIOR BANK

Zakupy na raty Alior Bank

Dogodna forma płatności dla tych którzy wolą by ich zamówienie było opłacone w 10 równych ratach 0% - wniosek kredytowy składasz on-line przy realizacji zamówienia z koszyka, a decyzję z banku otrzymujesz do 24h.