ADELLA czarna
Ostatnie sztuki w magazynie
favorite favorite_border Nowoczesne tapicerowane krzesło do jadalni z ozdobnym pikowaniem na oparciu, tkanina welurowa
295,00 zł

Styl skandynawski aranżacji wnętrz, projektowania mebli ceniony jest za umiar, powściągliwość, szczególnego rodzaju atmosferę oraz praktycyzm. Zrodził się w krajach nordyckich, w których w szczególności docenia się komfort, wygodę użytkowania przestrzeni oraz obecnych w niej mebli.

Krzesła w stylu skandynawskimfotele w stylu skandynawskimstoły w stylu skandynawskimhokery w stylu skandynawskim powinny być przede wszystkim funkcjonalne, wygodne oraz oczywiście wysokiej jakości. 

Styl skandynawski bez wysokiej jakości materiałów, solidności wykonania mebli nie jest możliwy do pomyślenia. Meble w stylu skandynawskim, nie tylko muszą być w dobrym tego słowa znaczeniu eleganckie i prostolinijne, ale muszą być także wykonane z najlepszego drewna, wysokiej jakości farb, impregnatów, tekstyliów.

Dzięki takiemu podejściu, fotele w stylu skandynawskim, krzesła w stylu skandynawskim, stoły w stylu skandynawskim gwarantują pełen komfort oraz przyjemność użytkowania. 

Styl skandynawski cechuje także minimalizm oraz w najlepszym tego słowa znaczeniu prostota. Dzięki stonowanym formom, lekkości meble w stylu skandynawskim nie dominują nad przestrzenią, przeciwnie pozwalają poczuć nawet w małym pomieszczeniu przestrzeń. Dają wrażenie przestronność, jak żadne inne meble.

Także jasne barwy są wyróżnikiem tego stylu, który mimo swojej powściągliwości jest bardzo przytulny, miły dla oka, budzący pozytywne emocje.

Fajne meble w stylu skandynawskim

Klientom oferujemy szeroki wybór mebli do salonu w stylu skandynawskimmebli do jadalni w stylu skandynawskimmebli do sypialni w stylu skandynawskim

Każdy model, każda kolekcja cechuje się przede wszystkim walorami funkcjonalnymi, użytkowymi oraz bardzo wysoką jakością wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdziecie meble tyleż wygodne, co wytrzymałe i solidne. 

Łatwość konserwacji, czyszczenia, pielęgnacji to kolejna cecha mebli skandynawskich oferowanych w naszym sklepie. Jednocześnie meble przez nas oferowane są odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

FAQ

Jak rozpoznać meble zaprojektowane w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski w dużym stopniu jest podobny do stylu minimalistycznego, ale nie jest z nim tożsamy.

Meble w stylu skandynawskim (np. krzesła w stylu skandynawskim) są  minimalistyczne. Jednocześnie są bardzo naturalne i prostolinijne.

Stylu skandynawski jest prosty, naturalny, pozbawiony zbytecznych elementów dekoracyjnych. Wyraziste połączenia kolorów, materiałów są jego wizytówką.

Jakie meble są produkowane są w stylu skandynawskim?

Najczęściej w stylu skandynawskim są produkowane stoły, krzesła, fotele. Krzesła w stylu skandynawskim są jednocześnie funkcjonalne, wygodne oraz minimalistyczne w formie.

Bardzo często są tworzone z drewna lub z połączenia drewna oraz elementów stalowych.

Czy styl skandynawski jest funkcjonalny?

Zdecydowanie tak! 

Jest to styl, który przede wszystkim ma służyć potrzebom domowników. Funkcjonalność krzeseł w stylu skandynawskim jest równie ważna jak ich estetyka.

Styl skandynawski powstał w krajach nordyckich, w których praktycyzm, użyteczność są bardzo ważnymi wartościami.

Do jakich wnętrz pasuje styl skandynawski?

Najczęściej krzesła w stylu skandynawskim, meble w stylu skandynawskim są wybierane do wnętrz domów, mieszkań, biur, restauracji.

Styl skandynawski pasuje przede wszystkim do wnętrz przestronnych, w których mebli jest mało, ale są one dobierane tak, by stanowić jednocześnie element dekoracyjny i funkcjonalny.

Czy meble w stylu skandynawskim są popularne?

Od kilku dekad krzesła w stylu skandynawskim cieszą się niesłabnącą popularnością.

Meble w stylu skandynawskim są cenione za uniwersalność, powściągliwe piękno oraz funkcjonalność.