OUTLET

Sprawdzacie, co nowego oferujemy w naszym fajnym Outlecie? Bardzo się cieszymy!

Znajdziecie tutaj produkty, które pochodzą z końcówek serii, kolekcji. Sprzedajemy w Outlecie modele, które nie są w idealnym stanie, ale jednocześnie są w pełni sprawne technicznie, w pełni funkcjonalne. Najczęściej są to produkty o drobnych uszkodzeniach mechanicznych. Posiadają na przykład zarysowania.

Każdy produkt oferowany w naszym Outlecie jest precyzyjnie opisany pod kątem wad, jakie posiada. Choć nie jest idealny pod kątem wizualny, to już pod względem ceny robi wrażenie!

Fajne meble w Outlecie

Wszystkim szukającym okazji cenowych, jednocześnie nie poszukujących mebli w idealnym stanie nasze propozycje mogą bardzo zaciekawić. 

Jeśli szukacie sprawnych, w pełni funkcjonalnych krzesełstołówhokerówfotelipufpodnóżek w dobrej cenie koniecznie sprawdzajcie naszą ofertę Outletową. Stworzyliśmy ją z myślą o klientach, którzy lubią polować na okazje, którzy chcą kupić meble w dobrej cenie.

Ale uwaga!

Oferowane w Outlecie produkty najczęściej sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Są oferowane przez określony czas i w bardzo określonej ilości. Jednym słowem nasza oferta bardzo dynamicznie zmienia się w czasie.

Nie zwlekajcie więc z zakupem, bowiem kolejna okazja może się pojawić dopiero za jakiś czas.

Zapraszamy do sprawdzenia, co oferujemy w Outlecie. 

FAQ

Co to jest Outlet?

Produkty, które oferujemy w kategorii Outlet to meble objęte pełną gwarancją. Sprzedawane są w atrakcyjnych cenach.

Najczęściej do tej kategorii dodawane są np. krzesła z końcówek kolekcji, krzesła ekspozycyjne. W Outlecie są oferowane krzesła nowe, w pełni funkcjonalne. Mogą jednak posiadać drobne wady.

Jakie produkty znajdują się w Outlecie?

W Outlecie oferujemy różne produkty z naszego sklepu. Można w nim kupić: krzesła, hokery, fotele obrotowe, pufy, podnóżki, stoły, różnego rodzaju akcesoria.

Czym różnią się produkty oferowanie w Outlecie?

Meble, krzesła, fotele obrotowe, etc. w Outlecie to produkty nowe, w pełni funkcjonalne. Od produktów sprzedawanych w regularnych cenach odróżniają je niewielkie defekty. Dlatego ich cena różni się od ceny standardowej.

Czy produkty zamówione w Outlecie można zwrócić?

Tak. Produkty sprzedawane w Outlecie można zwracać jak każdy inny produkt.

Czy meble z Outletu są gorszej jakości?

Krzesła z Outletu generalnie rzecz biorąc nie ustępują jakością krzesłom sprzedawanym w regularnych cenach.

Przy czym nie są to meble idealnej jakości. Posiadają drobne wady. Przykładowo, mogą to być drobne zarysowania, plamy.

Czy meble z Outletu są objęte gwarancją?

Tak. Krzesła sprzedawane w Outlecie są objęte gwarancją.