Najlepiej sprzadające się produkty

Materac term 160x200 pianka termoplastyczna

1 085,00 zł

materac  term  160 x 200 wykonany jest z pianki wysokoelastycznej kaltschaum oraz termoplastycznej.świetny materac, kojący dla schorzeń ortopedycznych.materac posiada porowatą strukturę pianki,która pozytywnie wpływa na krążenie krwi podczas snu.znalazł szerokie zastosowanie w profilaktyce odleżynowej. dla osób,którzy dużo czasu spędzają w łóżku.

Ilość

  • Gwarantujemy jakość sprzedawanych przez nas produktów. Gwarantujemy jakość sprzedawanych przez nas produktów.
  • Wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej GEIS lub Poczty Polskiej. Wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej GEIS lub Poczty Polskiej.
  • Zwroty - informacje o zwrotach opisane są w Regulaminie sklepu. Zwroty - informacje o zwrotach opisane są w Regulaminie sklepu.

WYMIARY:

szerokość :200 cm

głębokość:160 cm

grubość: 15-16 cm

Wkład z pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o dużej elastyczności, dynamicznie odzyskuje kształt po odjęciu obciążenia,gwarantuje wysoki komfort użytkowania.Posiada doskonałą przepuszczalność i wytrzymałość na rozciąganie.

Materac dwustronny .

Pianka VISCOR termoplastyczna tzw. pianka z pamięcią,posiadająca otwarte komórki,które reagują na temperaturę oraz ciężar ciała.

Wysoka wytrzymałość.

Wysoka jakość i  komfort snu.

Antyalergiczny.

Możliwość prania pokrowca w temperaturze 60oC, kolor biały.

Warstwa pianki termoplastycznej h-4 cm.

Warstwa pianki wysokoelastycznej HR h-12 cm.

Produkt Polski.

Produkcja zaczyna się w momencie złożenia zamówienia ,dzięki temu macie państwo pewność dostawy nowego towaru.Przed wysyłką pakowany jest próżniowo na czas transportu.

Dostawa w ciągu 3 dni roboczych.


5 Przedmioty

Opis

Wysokość
200
Szerokość
160
Głębokość
15-16

12 innych produktów w tej samej kategorii: