ADELLA czarna
Ostatnie sztuki w magazynie
favorite favorite_border Nowoczesne tapicerowane krzesło do jadalni z ozdobnym pikowaniem na oparciu, tkanina welurowa
295,00 zł

Przestrzenie, pomieszczenia, mieszkania, lokale, biura zaprojektowane w stylu loftowym, w stylu industrialnym nie sposób pomylić z jakimkolwiek innymi.

W industrialnym styl projektowania mieszkań, domów, przestrzeni publicznych oraz w ich wyposażeniu (głównie w meblach w stylu loft, w stylu industrialnym) dominują odsłonięte elementy konstrukcyjne. Nagie, odsłonięte rury, cegła i beton są wszechobecne i stanowią o charakterze oraz pięknie takich pomieszczeń.

Meble w stylu industrialnym, meble w stylu loftowym są piękne na swój minimalistyczny, surowy, konkretny sposób. Krzesła w stylu loftowym, krzesła w stylu industrialnym, fotele w stylu loftowym, fotele w stylu industrialnym, stoły w stylu loftowym, stoły w stylu industrialnym są najczęściej wykonane z drewna oraz stalowych konstrukcji.

Meble loftowe są jednocześnie funkcjonalne, wygodne i estetyczne. Warto jednak pamiętać, że styl industrialny to nie tylko ściany, surowe, stalowe elementy, ale przede wszystkim meble.

Fajne meble w stylu industrialnym

Meble w stylu industrialnym są minimalistyczne w dobrym tego słowa znaczeniu. Właściwie pozbawione są elementów zdobiących, dekoracyjnych. 

Krzesła loftowe, fotele w stylu industrialnym najczęściej są projektowane z myślą o przestronnych przestrzeniach, pomieszczeniach, w których nie tylko pełnią rolę użyteczną, ale także stanowią element dekorujący przestrzeń.

W naszym sklepie klienci mają szeroki wybór mebli w stylu industrialnym. Oferujemy krzesła, stoły, hokery, które do surowej przestrzeni loftu dodadzą wyrafinowanego smaku. Wysoka jakość materiałów, solidność wykonania oraz oryginalne wzornictwo stanowią wyróżnik naszej oferty.

FAQ

Jak wyglądają meble zaprojektowane w stylu industrialnym?

Styl industrialny jest surowy, mocny, wyrazisty. Ponadto, krzesła w stylu industrialnym cechują się prostotą form oraz zestawieniami materiałów.

Krzesło loftowe wyróżnia się na tle innych mebli mocną formą, połączeniem drewna oraz stali.

Jakie rodzaje mebli są produkowane są w stylu industrialnym?

Krzesła, stoły to najpopularniejsze meble produkowane w stylu industrialnym, w stylu loftowym.

Wraz z modą na lofty zapanowała także moda na krzesła loftowe, krzesła industrialne, a więc pasujące do surowego wnętrza, w którym elementy konstrukcji, infrastruktury mają także walor estetyczny.

Czy meble w stylu industrialnym łatwo czyścić i konserwować?

Renomowani producenci krzeseł w stylu industrialnym przykładają dużą wagę do kwestii konserwacji oraz utrzymania czystości mebli.

Krzesła w stylu industrialnym pod tym względem nie różnią się w żaden sposób od krzeseł produkowanych w innych stylach. Są równie łatwe do czyszczenia. Zachowanie ich pierwotnego wyglądu nie stanowi problemu.

Czy meble w stylu industrialnym są nowe i nieużywane?

Oczywiście.

Są to meble nowe, produkowane z nowych materiałów. Wprawdzie krzesła w stylu industrialnym, krzesła w stylu loftowym są często stylizowane na meble z historią, postarzane, ale nie są to meble stare, czy restaurowane.

Czy styl industrialny pasuje tylko do loftów?

Nie, krzesła w stylu industrialnym można z powodzeniem używać w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, nowoczesnym, boho. W wielu wypadkach także w stylu vintage.