ADELLA czarna
Ostatnie sztuki w magazynie
favorite favorite_border Nowoczesne tapicerowane krzesło do jadalni z ozdobnym pikowaniem na oparciu, tkanina welurowa
295,00 zł

Wolisz styl minimalistyczny, a może klasyczny? Niezależnie od swoich indywidualnych upodobań, w naszym asortymencie na pewno znajdziesz krzesła do kuchni, których nie tylko potrzebujesz, ale również takie, które doskonale wpasowują się w Twoje preferencje estetyczne. Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez naszych klientów, nasz asortyment wciąż uzupełniany jest o nowe rodzaje siedzisk. Miłośnicy północnych klimatów powinni zwrócić uwagę na krzesła do jadalni eleganckie w stylu skandynawskim. Polecamy modele ze stonowanymi kolorami obić, które wpasują się do drewnopodobnej barwy stołu. Minimalistyczne, funkcjonalne, ładne i miękkie krzesła tapicerowane – dzięki naszym produktom przekonasz się, że to doskonałe połączenie. W ofercie mamy m in. krzesła do jadalni brązowe, przez co bez trudu można znaleźć siedziska idealnie dopasowane do osobistych preferencji, także tych kolorystycznych. Oprócz nowoczesnego wzornictwa, mamy także ofertę dla tradycjonalistów. Eleganckie krzesła do jadalni to z kolei idealna propozycja dla tych chcących połączyć styl rodem z królewskich pałaców wraz z niebywałą funkcjonalnością oraz wygodą. Taki powrót do przeszłości nie mógłby się udać bez mebli o wykończeniu. Dla wszystkich poszukiwaczy zaginionych wzorów i kolorów przygotowaliśmy krzesła pikowane do salonu w wielu kolorach!

FAQ

Jakie są zalety krzeseł drewnianych?

Krzesła drewniane cenione są przede wszystkim za naturalność oraz wytrzymałość. Słoje drewna, które stanowią naturalną fakturę krzeseł drewnianych są estetyczne.

Wygląd, faktura, energia drewna idealnie komponuje się z większością materiałów, kolorów, form, kształtów.

Drewniane krzesła są bardzo uniwersalne. Łatwo je zestawiać z innymi meblami.

Jakie są zalety krzeseł metalowych?

Krzesła metalowe są wytrzymałe i mocne. Są jednocześnie łatwe w konserwacji. Utrzymanie ich w czystości także nie wymaga wiele wysiłku.

Cechują się bardzo wyrazistą estetyką, która bardzo dobrze pasuje do wnętrz, pomieszczeń aranżowanych w stylu nowoczesnym, stylu industrialnym, stylu loftowym, w stylu boho.

Jakie są zalety krzeseł plastikowych?

Krzesła plastikowe są lekkie, mogą mieć bardzo opływowe, fantazyjne kształty i formy. Dostępne są zazwyczaj w szerokiej gamie kolorystycznej. Jednocześnie są wytrzymałe i bezproblemowe w konserwacji i utrzymaniu czystości. Polecane są w szczególności dla dzieci, do pokoi dziecięcych.

Czym różnią się poszczególne rodzaje, typy krzeseł?

Choć wszystkie krzesła służą do siedzenia, to każdy ich rodzaj, model ma własne cechy, które przesądzają o jego przeznaczeniu, cechach funkcjonalnych oraz walorach estetycznych.

Materiał, z jakiego krzesło jest wykonane także ma duże znaczenie. Dlatego wybierając konkretne krzesło należy określić:

  • przez kogo będzie głównie używane

  • w jakim pomieszczeniu będzie ustawione

  • jak często będzie używane

  • w jakich celach będzie używane

  • na jakie zagrożenia będzie narażone.

Na co zwracać uwagę zamawiając krzesła?

Wybierając konkretne krzesło (np. krzesła tapicerowane, krzesła pikowane, krzesła z podłokietnikiem, krzesła welurowe), kupując krzesła należy przede wszystkim zwracać uwagę na materiał z jakiego zostało wykonane, kolorystykę, walory użytkowe, wytrzymałość konstrukcji oraz przeznaczenie.

Krzesła do jadalni zdecydowanie różnią się w funkcjach od krzeseł do biurka.

Te pierwsze powinny być wygodne, estetyczne, odpowiednich gabarytów.

Te ostatnie, oprócz powyższych cech powinny także przeciwdziałać skutkom długiego siedzenia w czasie pracy przy biurku.