Krzesła do salonu

ADELLA czarna
Ostatnie sztuki w magazynie
favorite favorite_border Nowoczesne tapicerowane krzesło do jadalni z ozdobnym pikowaniem na oparciu, tkanina welurowa
295,00 zł

Nowoczesne krzesła do salonu

Jeśli często spędzasz czas z rodziną bądź znajomymi, to z pewnością zainteresują Cię nowoczesne krzesła do salonu, które znacznie podniosą komfort wspólnych chwil. Tu również oferujemy kilka interesujących propozycji jak choćby krzesła w stylu glamour do salonu, nadające wnętrzu luksusowego wyrazu rodem z posiadłości wielkich gwiazd. Wyjątkowy wygląd zawdzięczają dodatkowym welurom oraz pikowanym wykończeniem, które przywodzą na myśl tylko najpiękniejsze wnętrza.

Nasze produkty świetnie sprawdzają się jednak nie tylko w salonie czy jadalni, ale również siedzibach firm, punktach obsługi klienta, prywatnych gabinetach, a nawet w pokojach dziecięcych. Udowadniamy, że krzesła welurowe można dopasować do wielu miejsc! Niezależnie od tego, czy twój wybór padnie na krzesło do salonu nowoczesne, czy też na krzesła białe do jadalni nowoczesne, będziesz w pełni ukontentowany jakością i precyzją wykonania każdego mebla w tej kategorii.

Salon to miejsce, które wymaga wyjątkowej oprawy stylistycznej. Dotyczy to nie tylko "dużych" elementów aranżacyjnych, takich jak szafy i kanapy, ale też tych nieco mniejszych, w tym foteli i krzeseł. Te ostatnie w naszej ofercie odgrywają szczególną rolę. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

Jakie krzesła do salonu wybrać?

Niezależnie od swej stylizacji, krzesła do salonu powinny być przede wszystkim wygodne. Chodzi o to, aby wielogodzinne przesiadywanie w nich nie wiązało się z dyskomfortem lub bólem pleców. Ważne jest również, aby takie wygodne krzesło było też w jakimś stopniu modne. W naszym asortymencie można znaleźć różne rodzaje krzeseł i foteli. Najprostsze z nich to te, które składają się z czterech stalowych nóg i minimalistycznego siedziska połączonego z oparciem. Nie mają one oparcia dla rąk, aczkolwiek można je wykorzystać w trakcie domowego przyjęcia, rodzinnych posiłków itp. Alternatywą dla tych krzeseł są już nieco bardziej rozbudowane krzesła tapicerowane. Zdecydowana większość z nich jest pokryta grubą warstwą Velvetu, dzięki której są one miękkie, przytulne i przyjemne w dotyku. Modele te — zależnie od koncepcji — mogą, ale nie muszą posiadać podłokietników. W naszym asortymencie można też znaleźć bardziej wyspecjalizowane fotele. Mowa tu m.in. o hokerach, które sprawdzą się jako uzupełnienie rozbudowanego, salonowego baru. Na koniec warto zwrócić uwagę na komfortowe krzesła tapicerowane, w których oparcie dla pleców i rąk jest zaaranżowane w ramach jednej bryły.

Nowoczesne krzesła do salonu

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć nowoczesnych mebli do salonu. Te w ostatnich latach dość modne krzesła wykonane są najczęściej z ażuru, dzięki czemu są one wytrzymałe i lekkie. Dla wygody użytkownika modele te są pokryte specjalnym tworzywem ABS, dzięki któremu zapewniają one maksimum komfortu. Kolorowe i białe krzesła ażurowe mają najczęściej postać charakterystycznej kratownicy, która nie tylko oryginalnie wygląda, ale też zapewnia optymalną wentylację. Specyficzny styl wykonania tego krzesła sprawia, że mebel ten będzie doskonale komponował się z wnętrzem typu loft, czyli postindustrialnym. Funkcjonalne, wykonane z ażuru krzesła nowoczesne wyróżniają się też dużą odpornością na temperaturę. Mimo że wykonano je z tworzywa sztucznego, meble te można bez obaw pozostawić na intensywnym, dziennym świetle. Nie ulegną one odkształceniu, a korzystanie z nich nadal będzie komfortowe. Nasze nowoczesne meble wyróżniają się też bardzo dużą trwałością. W związku z tym, że osadzono je na specjalnych, stalowych nóżkach, mogą one wytrzymać ciężar nawet 110 kilogramów.

Na korzyść naszych krzeseł nowoczesnych przemawia też ich funkcjonalność. Modele te są najczęściej wykonane z jednej formy, dzięki czemu struktura siedziska i oparcia jest pozbawiona jakichkolwiek słabych punktów. Warto dodać, że nasze ażurowe, nowoczesne warianty krzeseł wyposażone są w specjalne nakładki, które chronią podłogę przed zarysowaniami. Ma to istotne znaczenie przy wyborze krzeseł, które będą umiejscowione na panelach lub innych, wrażliwych odmianach podłóg. Dzięki temu sprawdzą się one również jako krzesła do jadalni.

Wygodne krzesła do salonu

W naszym sklepie nie stawiamy wyłącznie na nowoczesność i minimalizm. Można u nas znaleźć również takie krzesła i fotele, które są kojarzone z klasyką, bogactwem kolorystycznym i mnóstwem zdobień.

Eleganckie, stylizowane na kształt muszli meble pokryte Velvetem, stanowią znaczną część naszego asortymentu. Są to krzesła zaprojektowane głównie z myślą o komforcie użytkownika. Składają się one z wykwintnie zaaranżowanego oparcia i grubego, miękkiego siedziska. Co więcej, ich oparcie (stylizowane na kształt muszli) delikatnie opada w stronę podłokietników, tworząc w ten sposób spójną i płynną stylizację. Ważnym aranżacyjnie elementem tych foteli są nóżki, których złocona barwa przyciąga wzrok i podkreśla ich "królewski" wymiar.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również kilku wariacji tegoż mebla. Jednym z nich jest np. fotel GLORIA, który składa się z lekko podniesionego oparcia i wygodnego siedziska. Mebel ten skonstruowano w taki sposób, aby połączenie pomiędzy siedziskiem i oparciem było jak najlepiej wentylowane. Są to zatem odpowiednie meble do wielogodzinnych spotkań i przyjęć.

W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć bardziej klasycznych mebli. Typowe, kanciaste i tapicerowane krzesła drewniane to idealny przykład takich rozwiązań. Wyróżniają się one klasyczną, twardą kreską, miękkim obszyciem i wysokim oparciem, które jest lekko zakrzywione do tyłu. Taka stylistyka nie jest przypadkowa, gdyż pozwala ona na uzyskanie lepszego punktu podparcia i zrelaksowanie się po długim spotkaniu. A jeśli ktoś szuka krzeseł idealnych do np. poobiedniej drzemki, to warto postawić na chromowane, idealne do salonu krzesła CARMEN. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań te krzesła zaprojektowane są wraz ze specjalnymi oparciami, które podwyższają komfort wypoczynku.

Reasumując, w naszej ofercie można znaleźć zarówno krzesła drewniane, metalowe, ażurowe, jak i typowo klasyczne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!