klasyczny

ADELLA czarna
Ostatnie sztuki w magazynie
favorite favorite_border Nowoczesne tapicerowane krzesło do jadalni z ozdobnym pikowaniem na oparciu, tkanina welurowa
295,00 zł

Klasycznie zaprojektowane meble cechuje umiar, symetryczność, równowaga. Dzięki temu nadają wnętrzu stonowanego, harmonijnego charakteru.

Styl klasyczny aranżacji wnętrz, w szczególności styl klasyczny projektowania mebli (np. mebli do salonu, krzeseł do jadalni) charakteryzuje się przede wszystkim ponadczasowością, uniwersalnością, elegancją i aktualnością.

Wybierając, kupując meble zaprojektowane w stylu klasycznym ma się pewność, że żadna zmiana mody nie wpłynie negatywnie na atrakcyjność Waszych mebli zakupionych do salonu, kuchni, czy sypialni. 

Styl klasyczny nie wychodzi z mody. Zawsze jest na czasie i co więcej pasuje do większości schematów kolorystycznych, materiałów, dodatków, bibelotów, tkanin.

Fajne meble w stylu klasycznym

Szukasz ponadczasowych, wyważonych mebli do salonu, kuchni, jadalni, sypialni, czy łazienki? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór krzeseł, foteli, puf i podnóżków, stołów zaprojektowanych w stylu klasycznym.

Oferujemy meble zaprojektowane ze smakiem, eleganckie, idealnie komponujące się z pozostałymi elementami stylu klasycznego - kolorami ścian, dodatkami. Klasyka jest wieczna, dlatego jest w szczególności lubiana przez osoby, dla których stałość, niezmienność otoczenia jest ważną wartością.

Wybierając w naszym sklepie meble w stylu klasycznym warto pamiętać, że styl ten, jak żaden inny lubi spójność i konsekwencję. 

Meble w stylu klasycznym najlepiej prezentują się jako zestawy, komplety. Kupowane pojedynczo, jako części różnych kolekcji, oczywiście nadal będą piękne i funkcjonalne.

FAQ

Czym charakteryzuje się styl klasyczny?

Styl klasyczny jest jednocześnie ponadczasowy i bardzo uniwersalny. Kupując krzesła w stylu klasycznym mamy pewność, że nigdy nie wyjdą one z mody.

Styl klasyczny jest ponadto bardzo elegancki i wygodny. Dobry smak jest jego synonimem. Meble w stylu klasycznym sprawdzają się w większości pomieszczeń.

Są kupowane zarówno do celów prywatnych (mieszkań, domów), jak również do pomieszczeń publicznych.

Jakie meble najczęściej są produkowane w stylu klasycznym?

Styl klasyczny jest uniwersalny także pod kątem rodzajów mebli. Wszystkie rodzaje, typy mebli są obecnie dostępne w stylu klasycznym.

W szczególności popularne są krzesła w stylu klasycznym, stoły w stylu klasycznym, fotele obrotowe w stylu klasycznym.

Czy meble w stylu klasycznym są wygodne?

Bardzo! 

Styl klasyczny nie tylko cechuje się walorami estetycznymi, umiarem i elegancją. Jest także bardzo funkcjonalny i użyteczny. Krzesła w stylu klasycznym są tyleż wygodne, co wytrzymałe. Tyleż piękne, co komfortowe.

Do jakich wnętrz pasuje styl klasyczny?

Klasyczność oznacza przede wszystkim dużą łatwość dopasowania (np. krzeseł w stylu klasycznym) do wnętrz, stylizacji, czy innych mebli.

Nie jest wcale przesadą powiedzenie, że meble w stylu klasycznym pasują do wszystkich innych stylów.

Czy meble w stylu klasycznym są stare?

Nie, są to meble nowe, produkowane na bieżąco z nowych materiałów.

Klasyczność nie odnosi się do wieku materiałów, z jakich wykonane są na przykład krzesła w stylu klasycznym.

Odnosi się do sposobu zaprojektowania mebli w stylu klasycznym. Proporcji, kolorystyki, form, kształtów - ich zestawień.