Boho to z jednej strony styl (w modzie, architekturze wnętrz), modna estetyka, ale i sposób widzenia świata i rzeczy. 

Boho jest lekkie, energetyczne, eklektyczne, swobodne, pełne pasji i fantazji. Mieni się, zaskakuje i pozytywnie nastraja. Wnosi do przestrzeni wibracje, które pobudzają zmysły. 

Jest w dobrym tego słowa znaczeniu szalone i ekstrawaganckie. Kocha luz, żywe kolory, naturalne materiały. 

Meble w stylu boho to propozycja dla wolnych duchów, ceniących piękno, naturalność i wyobraźnię. Boho nie ma ram, nie zna ograniczeń.

I co najważniejsze boho naprawdę kocha meble.

Meble w stylu bohokrzesła w stylu bohostoły w stylu bohohokery w stylu boho, fotele w stylu boho… Właściwie każdy typ, rodzaj mebla może być zaprojektowany w stylu boho, wyprodukowany z myślą o miłośnikach boho.

Jeśli szukacie inspirujących, oryginalnych, niezwykłych mebli w tym stylu, to nasz sklep ma Wam wiele do zaoferowania. 

Fajne meble w stylu boho

Pomysł na przestrzeń, pomieszczenie, mieszkanie, bar, restaurację, a nawet biuro może być różny. Fanom oryginalnych form, materiałów, kolorów polecamy nasze kolekcje mebli w stylu boho. 

Pamiętajcie, że urządzenie pomieszczenia w stylu boho jest bardzo łatwe. Wystarczy odrobina fantazji, otwartości, śmiałości. 

Boho mieni się barwami, zaskakuje zestawieniami materiałów, form. Jest w dobrym tego słowa znaczeniu artystowskie i beztroskie. 

Krzesła w stylu boho, hokery w stylu boho - dostępne w naszym sklepie - są wyjątkowe. Z łatwością znajdziecie u nas meble, które odmienią Wasz dom, mieszkanie, biuro. 

Przestrzeń urządzona naszymi meblami w stylu boho jest inspirująca i niezwykła. Pozwala odpocząć, jednocześnie ma mnóstwo uroku. 

FAQ

Co to jest styl boho?

Boho (także boho-chic) to nazwa. która jest stosowana dla określenia stylizacji modowych, wyglądu wnętrz oraz coraz częściej projektów mebli. Cechą charakterystyczną stylu boho jest swobodne, oryginalne łączenie form, kolorów, materiałów.

Boho jest stylem niezwykle popularnym, eklektycznym, w którym dużą rolę odgrywa wyobraźnia oraz naturalność. Meble w stylu boho tworzą we wszystkich pomieszczeniach niezwykle przyjemny, przytulny klimat.

Jakie meble są najczęściej projektowane w stylu boho?

Krzesła, stoły, hokery, pufy, kanapy to najczęściej projektowane, produkowane meble w stylu boho. Bez względu na rodzaj mebla, ich wspólną cechą jest lekkość, oryginalność oraz wielobarwność mebli. Meble w stylu boho często są meblami odrestaurowanymi, bądź nowymi, ale celowo wizualnie postarzanymi.

Jakie są najważniejsze zalety stylu boho?

Styl boho, meble w stylu boho szczególnie są cenione za oryginalność, estetyczność, swobodną grę form, kolorów, niecodzienne zestawienia materiałów.

Czy meble w stylu boho są funkcjonalne?

Duża fantazja, z jaką projektowane są meble w stylu boho, nie zmniejsza ich funkcjonalności. Są to meble równie praktyczne, bezpieczne, wytrzymałe, co wygodne. Ich codzienne użytkowanie jest bardzo przyjemne i satysfakcjonujące.

Do jakich wnętrz pasuje styl boho?

Meble w stylu boho najczęściej są kupowane do salonów oraz sypialni, ale pasują i sprawdzają się w każdym rodzaju pomieszczenia.

Gabinetom dodają lekkości, w kuchniach wniosą powiew fantazji, a w pokojach dzieci stworzą niesamowitą atmosferę. Bardzo często spotykamy je także w łazienkach, przedpokojach.

Kto najczęściej kupuje meble w stylu boho?

Meble w stylu boho najczęściej kupowane są przez osoby ceniące oryginalność, wyobraźnię.

Fantazyjna kolorystyka, niecodzienne zestawienie form i materiałów spodoba się osobom, które cenią meble nie tylko za wygodę, ale także za przyjemność, jaką wywołuje ich podziwianie.

Czy meble w stylu boho projektują designerzy?

Najczęściej tak. Projektowanie mebli w stylu boho wymaga jednocześnie dużej wyobraźni, zmysłu estetycznego oraz dużego doświadczenia w projektowaniu mebli, które cechuje piękno i funkcjonalizm.