Akcesoria do krzeseł - Sklep fajnekrzesla.pl

Akcesoria do krzeseł

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Krzesła zwykle nie kończą się jedynie na siedzisku, oparciu i nogach – często zawierają one  dodatkowe akcesoria do krzeseł, które dość często definiują funkcję całego krzesła. Są to mniejsze elementy i  nietrudno o nich zapomnieć – to jest oczywiście do czasu, gdy ich zabraknie. Wtedy szybko  okazują się niezbędnymi częściami, bez których krzesło nie może być nawet nazwane tym mianem. 

Kółka do krzeseł 

Krzesła obrotowe są niezwykle popularnymi siedziskami do biurek, a to natomiast sprawia, iż są  spotykane dzisiaj w praktycznie każdym domu – czy to przed monitorem komputera, czy przed  biurkiem. Większość z nich uzupełnia się także o kółka, gdyż zwiększa to ogólną wygodę, jak  również w pewnym stopniu chroni podłogę przed zarysowaniami spowodowanymi częstym  odsuwaniem krzesła. Są one jednak narażone na uszkodzenia – w końcu to one przyjmują większą  część ciężaru człowieka na siedzisku, przez co zwyczajnie mogą się zużyć. Z tego względu do  oferty włączyliśmy kółka do krzeseł obrotowych oraz kółka kauczukowe do foteli – pozwolą one na szybką wymianę zużytego elementu na nowy, a to pozwoli cieszyć się krzesłem dłużej, bez  konieczności nagłej wymiany. 

Stopki do krzesła 

Stopki do krzesła – do czego są one potrzebne? Przede wszystkim zostały one stworzone z myślą  dla osób, w których domach i mieszkaniach dominują drewniane podłogi. Nie jest sekretem, iż  częste odsuwanie krzesła rysuje panele i przy dłuższym użytkowaniu zwyczajnie je niszczy, dlatego też przemyślano sposób, aby uniknąć takiego rozwoju wydarzeń. Stopki plastikowe chronią  drewniane podłogi oraz delikatne kafelki przed zniszczeniem w trakcie codziennego użytkowania  krzesła, jednocześnie nie zaburzając jego estetyki. 

Plastikowe stopki do krzeseł oferujemy w różnych rozmiarach, zależnie od potrzeb klienta.  Szczególnie polecamy ślizgacze do krzeseł metalowych, które przy częstym wysuwaniu i  przysuwaniu mogą szczególnie uszkodzić wygląd podłogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!